HURTOWNIA ELEKTRYCZNA +48 77 463 90 90, +48 509 457 074 sklep24@norpol.pl
PL
|
EN
0

Filtry

Cena:

Od
Do PLN

Producent:

Dostępność:

Ocena:

Pozostałe:

Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 2m 21.99.9752

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 2m 21.99.9752

25,52 PLN 43,71 PLN -42%

W magazynie: 36 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 3m 21.99.9753

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 3m 21.99.9753

41,75 PLN 46,46 PLN -10%

W magazynie: 40 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 5m 21.99.9755

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 5m 21.99.9755

46,79 PLN 52,08 PLN -10%

W magazynie: 10 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 2m 21.99.8702

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 2m 21.99.8702

44,32 PLN 49,31 PLN -10%

W magazynie: 30 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 3m 21.99.8703

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 3m 21.99.8703

46,88 PLN 52,18 PLN -10%

W magazynie: 40 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 5m 21.99.8705

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 5m 21.99.8705

49,63 PLN 55,25 PLN -10%

W magazynie: 29 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 2m 21.99.8782

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 2m 21.99.8782

53,54 PLN 59,58 PLN -10%

W magazynie: 33 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 3m 21.99.8783

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 3m 21.99.8783

56,69 PLN 63,09 PLN -10%

W magazynie: 40 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 5m 21.99.8785

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 5m 21.99.8785

62,90 PLN 70,02 PLN -10%

W magazynie: 16 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 2m 21.99.9902

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 2m 21.99.9902

39,26 PLN 43,71 PLN -10%

W magazynie: 30 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 3m 21.99.9903

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 3m 21.99.9903

41,75 PLN 46,46 PLN -10%

W magazynie: 30 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 5m 21.99.9905

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 5m 21.99.9905

46,79 PLN 52,08 PLN -10%

W magazynie: 32 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m błękitny DK-2522-02/3

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m błękitny DK-2522-02/3

65,46 PLN

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 12xLC-UPC 9/125 1m 032624

541,62 PLN 727,89 PLN -26%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xLC 50/125 1m 032623

35,97 PLN 48,34 PLN -26%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xLC 9/125 1m 032621

37,80 PLN 50,80 PLN -26%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xSC 50/125 1m 032622

30,27 PLN 40,70 PLN -26%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xSC 9/125 1m 032620

31,39 PLN 42,19 PLN -26%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 6xLC-UPC 9/125 1m 032625

318,62 PLN 428,18 PLN -26%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25332-02 /12szt./

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25332-02 /12szt./

112,43 PLN 140,05 PLN -20%

W magazynie: 2 opak. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./

112,62 PLN 161,47 PLN -30%

W magazynie: 35 opak. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./

Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./

117,99 PLN 153,70 PLN -23%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 opak. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC SM OM2 50um PC 2m M308901

Pigtail światłowodowy LC SM OM2 50um PC 2m M308901

19,16 PLN 24,93 PLN -23%

W magazynie: 4 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC SM OM3 50um PC 2m M308902

Pigtail światłowodowy LC SM OM3 50um PC 2m M308902

12,36 PLN 28,14 PLN -56%

W magazynie: 6 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

Strona 1 z 2 1 2
Powered by Comarch e-Sklep ®