HURTOWNIA ELEKTRYCZNA +48 77 463 90 90, +48 509 457 074 sklep24@norpol.pl
PL
|
EN
0

Filtry

Cena:

Od
Do PLN

Producent:

Dostępność:

Ocena:

Pozostałe:

Sortuj według
Strona 1 z 2 1 2

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 3m 21.99.9753

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 3m 21.99.9753

47,98 PLN 66,75 PLN -28%

W magazynie: 40 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 5m 21.99.9755

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM2 50um 5m 21.99.9755

14,03 PLN 19,52 PLN -28%

W magazynie: 10 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 2m 21.99.8702

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 2m 21.99.8702

28,79 PLN 40,06 PLN -28%

W magazynie: 30 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 3m 21.99.8703

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 3m 21.99.8703

53,87 PLN 74,96 PLN -28%

W magazynie: 40 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 5m 21.99.8705

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex MM PC OM3 50um 5m 21.99.8705

57,05 PLN 79,38 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 2m 21.99.8782

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 2m 21.99.8782

61,55 PLN 85,63 PLN -28%

W magazynie: 33 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 3m 21.99.8783

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 3m 21.99.8783

65,17 PLN 90,67 PLN -28%

W magazynie: 40 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 5m 21.99.8785

Kabel krosowy światłowodowy LCduplex SM PC OS1 5m 21.99.8785

72,30 PLN 100,59 PLN -28%

W magazynie: 16 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 2m 21.99.9902

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 2m 21.99.9902

45,14 PLN 62,80 PLN -28%

W magazynie: 30 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 3m 21.99.9903

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 3m 21.99.9903

47,98 PLN 66,75 PLN -28%

W magazynie: 30 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 5m 21.99.9905

Kabel krosowy światłowodowy SCduplex PC MM OM2 50um 5m 21.99.9905

53,78 PLN 74,82 PLN -28%

W magazynie: 32 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m błękitny DK-2522-02/3

Patch cord światłowodowy SC/SC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m błękitny DK-2522-02/3

17,22 PLN 23,95 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 12xLC-UPC 9/125 1m 032624

286,75 PLN 398,96 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xLC 50/125 1m 032623

72,80 PLN 101,30 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xLC 9/125 1m 032621

76,51 PLN 106,45 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xSC 50/125 1m 032622

61,28 PLN 85,25 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 1xSC 9/125 1m 032620

63,54 PLN 88,40 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy 6xLC-UPC 9/125 1m 032625

143,37 PLN 199,47 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 szt. Dostępność: Dostępny na zamówienieDostępny na zamówienie

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25332-02 /12szt./

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM2 2m DK-25332-02 /12szt./

67,77 PLN 94,29 PLN -28%

Powiadom o dostępności

W magazynie: 0 opak. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./

Pigtail światłowodowy LC simplex MM 50/125 OM3 2m /12szt./

113,92 PLN 158,50 PLN -28%

W magazynie: 25 opak. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./

Pigtail światłowodowy LC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29332-02 /12szt./

54,32 PLN 75,57 PLN -28%

W magazynie: 2 opak. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC SM OM2 50um PC 2m M308901

Pigtail światłowodowy LC SM OM2 50um PC 2m M308901

10,96 PLN 15,25 PLN -28%

W magazynie: 4 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC SM OM3 50um PC 2m M308902

Pigtail światłowodowy LC SM OM3 50um PC 2m M308902

5,69 PLN 7,94 PLN -28%

W magazynie: 6 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

PROMOCJA

Pigtail światłowodowy LC SM OS1 APC 2m M308899

Pigtail światłowodowy LC SM OS1 APC 2m M308899

18,60 PLN 25,87 PLN -28%

W magazynie: 16 szt. Dostępność: Od rękiOd ręki

Strona 1 z 2 1 2
Powered by Comarch e-Sklep ®